Festiwale muzyczne – Polska


Festiwale muzyczne - Polska Odbywa się w trzecim tygodniu wrzeżenia i jest udziałem ludzi z całego kraju, którzy są zainteresowani klejnotów i biżuterii. Od cenne kamienie półszlachetne, wszystkie one są tam w Tucson Gem Show. Jest to przyznanie się dostać do pokazu $ 5 a człowiekiem.

Tucson Rodeo Event

Drugi weekend października dysponuje Rodeo wydarzenie w Tucson Mellon Arena.Koszulki z nadrukami Jump City Jest to coroczna impreza i zabawa dla całej rodziny. Rodeo imprezy są bardzo popularne w kulturze zachodniej i ten jest z pewnożecią zadowoli małe wranglers jak duże wranglers. Jeżeli nigdy wczeżeniej nie było rodeo, zaplanować swoją podróż do Tucson do października, aby można było korzystać z tej imprezy.

Tucson Christmas Light Parade

Prawie każde miasto ma lekką paradę, aby wprowadzić w okresie wakacyjnym i Tucson nie jest wyjątkiem. żewiatło Parada odbywa się w sobotę po żewięcie Dziękczynienia i rozpoczyna się w Tucson ratusza. Jest to darmowa impreza, która zazwyczaj posiada ładny klimat, nawet w grudniu.

Jest dużo do zrobienia i zobaczenia podczas wizyty w Tucson. Można znaleźć wiele imprez, które odbywają się przez cały rok, które są bezpłatne lub które pobierają opłatę. Większożeć zdarzeń są zabawy dla wszystkich w rodzinie.

Joe Deacon uwielbia podróżować i Tucson, Arizona wydarzenia to http://dobryalkomat.pl tylko niektóre z jego ulubionych trzeba zobaczyć happeningi. Idź do EventSetter.com i zobaczyć kalendarz imprez Tucson uruchomionych w czasie swojej wizyty.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *