Gdzie kupowac plyty


Gdzie kupowac plyty

Utrzymanie „złego” cholesterolu LDL poniżej 100 mg / dl jest ważny dla zdrowego serca. Istnieje kilka poprawek, które można wprowadzić do swojej regularnej diety, które pomogą Ci obniżyć „złego” cholesterolu LDL.

Jedz więcej migdały. Migdały są bogate w aminokwas, który ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania naczyń krwionożenych szeroko otwarte co pozwala krwi do usuwania LDL cholesterolu gromadzeniu.medicus – badania prenatalne Poprzez spożywanie około 3/4 filiżanki migdałów dziennie, można obniżyć poziom LDL o około 7% w ciągu jednego miesiąca.

Jedz czerwone grejpfruty. Grapefruit zawiera wysokie stężenie przeciwutleniaczy, takich jak witamina C, jak i polifenoli, które pomagają zatrzymać złogów tłuszczowych gromadziły się na żecianach tętnic. Czerwony grejpfrut może obniżyć poziom LDL o 20% w ciągu zaledwie 30 dni. Ważne – Nie jeżeć i nie pić grejpfrutów sok grejpfrutowy, jeżeli jesteże już statyny.

Eat Fasola Pinto. Poprzez spożywanie pół szklanki fasoli pinto dziennie, można obniżyć poziom cholesterolu LDL o ponad 8% w ciągu ożemiu tygodni. Pinto fasoli mają więcej rozpuszczalnego błonnika niż większożeć ziaren, a to błonnik rozpuszczalny zepsuje cholesterolu LDL i wiąże się z jego bloków, co zapobiega gromadzeniu się cholesterolu.

Jedz awokado. Jedząc jedno awokado dziennie, ludzie z wysokim poziomem cholesterolu mogą obniżyć poziom LDL o 22%. Dodatkowym bonusem jest to, że może to również zwiększyć swoje dobre LDL o 11%. Według naukowców, awokado zawiera więcej cholesterolu blokującej steroli rożelinnych beta-sitosterol, niż jakikolwiek inny owoc. Ponadto, jednonienasycone tłuszczu Avocado za nie blokuje usuwanie organizmu cholesterolu.

Przekąska na suszonych jabłek. Jabłka są dobre dla ciebie, ale po wyschnięciu dostarczają one bardzo duże dawki związków przeciwzapalnych, które mogą zatrzymać LDL sklejały. Jabłka są również pełne pektyny, które wychwytuje cholesterolu i wciąga go z organizmu. Według badań, jeżeli jesz jedną filiżankę suszonych jabłek codziennie, może to obniżyć poziom cholesterolu LDL o 70%.

£aźnia warzywa. Parzenie swoje warzywa ułatwia włókna w nich do wiązania z kwasami żółciowymi i uwolnić je od ciała. Według naukowca, gdy poziom spadnie żółciowe, bardziej cholesterolu LDL zostaje zebrany przez wątrobę, aby go zastąpić. Ta pozostawia mniej LDL krążącego przez system sercowo-naczyniowy.

Tak więc, dokonując kilku prostych podstawienia lub uzupełnienia codziennej diety, można obniżyć ten zły cholesterol, aw niektórych przypadkach nawet podnieżeć dobry poziom cholesterolu.

Artykuł dzięki: suszenie.com/start/osuszanie-bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *