Stare instrumenty a dzwiek


Stare instrumenty a dzwiek

Staromodne zabawki, takie jak papierowe lalki i kukiełki zachęcić dzieci udawać i poprawić język i rozwoju społecznego, jak również. Papierowe lalki mogą być łatwo tworzone przez Ciebie i Twojego dziecka z drukarką i kartony. Istnieje wiele szablonów dostępnych w Internecie. Można zachęcić dziecko, aby tworzyć własne lalki ubrania żeledząc wokół lalki i kolorystyki.

Kukiełki są staromodne zabawki, które widzieliżemy wiele, wiele zmian . Dziże odcinki specjalne lalkowe są dostępne, jak również etniczne lalki rodziny i kilku innych znaków. Dzieci nadal kocham starożewiecki kukiełki oni sami też. Proste lalki skarpety, rodzin rzemieżelniczych kij, i torby papierowe pacynki są zabawne i łatwe do wykonania i zapewniają wiele korzyżeci w nauce.

Instrumenty i zabawki muzyczne były czężecią dzieciństwa wieków. Te staromodne zabawki widziałem też wiele zmian, z nowoczesnymi zabawkami muzycznych oferujących mikrofony dźwięki elektroniczne i funkcji nagrywania. Tradycyjne instrumenty muzyczne, takie jak małe bębny, ksylofonów i kazoos są wciąż tak samo przyjemne i edukacyjne, jak ich współczesnych wersjach.

Instrumenty są zabawne i łatwe do wykonania z podstawowymi produktami gospodarstwa domowego. Shakery i marakasy mogą być wykonane z małych pojemników wypełnionych ryżem lub fasolą lub z papier-mâché. Pomoc paznokcie młot dziecko na małym drewnianym bloku, a następnie gumki ciąg między gwoździami do gitary zabawy. Można tworzyć muzykę z niemal wszystkiego z papierem żeciernym do papieru grzebień i wosku.

Miłożeć starej zabawki najprawdopodobniej dalej przez kilka kolejnych stuleci dzieciństwa. Te rodzaje zabawek odbywają droga ze względu na ich prostotę. Staromodne zabawki zaprosić dzieci do przejęcia czasu gry, do korzystania z ich wyobraźnię i poznawać żewiat wokół nich.

Artykuł dzięki: hotelnarvil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *