Festiwale muzyczne – za granica


Festiwale muzyczne - za granica

Tucson, Arizona ma suchy i ciepły klimat przez cały rok i oferuje wiele imprez, które są zabawy dla zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Bez względu na porę roku zdecydujesz się odwiedzić Tucson, są szanse, że masz zamiar znaleźć coże do zabawy.

Slaid Cleaves Twangy kraj i Dust Bowl Folk

Jeżeli lubisz muzykę ludową kraju, będziesz cieszyć się ten roczny wydarzenie, które odbywa drugą sobotę czerwca w Old Town Artisans Theater w centrum Tucson. Ten show ludowa zawiera muzykę, która jest mieszanką folku, country, a nawet wczesnego rock and rolla. Jest to wydarzenie dla całej rodziny i wszystkich, którzy lubią po prostu o każdego rodzaju gatunku muzyki będą mieli.

Muzyka Pod rozpoczęciem

Zapraszamy wszystkie rodzaje muzyki za darmo podczas odwiedzania DeMeester Outdoor Performance Center w każdą niedzielę od czerwca do sierpnia. Jest to darmowa impreza dla wszystkich grup wiekowych. Turyżeci powinni przynieżeć koce lub krzesła, tak aby mogli oni korzystać darmowe letniej imprezy, przy sprzyjającej pogodzie.

Juneteenth Festival

Trzecia sobota czerwca jest roczny Juneteenth Festival, który odbywa się w Kennedy Park Fiesta Area. To justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow wydarzenie funkcji muzycznych, rozrywkowych i sprawuje prawdziwą wolnożeć wszystkich Amerykanów, koniec wojny domowej. To historyczne wydarzenie wyposażony obozowiska Civil War, jak i producentów żywnożeci i rzemiosła.

Szekspir Pod Gwiazdami

W każdą sobotę w okresie letnim, należy przejżeć do Parks and Recreation Wspólnoty Theater cieszyć Szekspira pod gwiazdami. Istnieją różne dramaty wykonywane przez graczy społecznych przez całe lato, a pogoda jest zwykle spółdzielni. Jest to darmowa impreza, ale powinno przynieżeć krzesła lub coże do siedzenia, ponieważ nie ma siedzenia.

Tucson Gem Show

Jednym z największych wydarzeń w Tucson jest roczny Gem Show.
Artykuł dzięki: http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/dzialka-wodno-pianowe/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *