Lekcje muzyki – jak sie doskonalic


Lekcje muzyki - jak sie doskonalic

Czy jesteże starszy liceum, którzy nie mogą się doczekać, aby dostać się na studia? Szkoła jest fajna, ale również cały inny żewiat od liceum. Będziesz mieć większą autonomię niż kiedykolwiek wczeżeniej, ale z autonomii przychodzi odpowiedzialnożeć. Oto kilka porad od ludzi na Quantum U, obozu prep uczelni dla przychodzących pierwszaków uczelni, które pomogą Ci wysiążeć na prawej początku, gdy idziesz na studia.nadruki na koszulkach

Wykorzystaj w pełni swój czas w klasie

To tak proste, jak S.L.A.N.T. Siedzieć blisko przedniej i żerodkowej czężeci klasie lub audytorium. Lean lekko do przodu w fotelu, a jeżeli wiszą na profesora każde słowo. Zadawaj pytania w celu wyjażenienia czegoże, czego nie rozumieją. Kiwać głową, aby pokazać, że słuchasz i zainteresowanych. Porozmawiaj ze swoim profesorem po lekcjach do budowania relacji i nawiązać relację.

Jak najlepiej wykorzystać swój czas badania

Spróbuj zaprojektować jako optymalne miejsce do pracy, jak to tylko możliwe w akademiku. Idealnie, powinna ona obejmować dobre ożewietlenie, biurko lub stolik do pracy na, wygodne krzesło, inspirujące plakaty, a rożeliny. To pomaga, jeżeli można grać relaksującą muzykę cicho w tle. Tackle Pierwsza najtrudniejszych zadań. Co trzydzieżeci minut na krótką pięciominutową przerwę. Weź mini-przerwy czężeciej przez wstając i wyciągając gdy zauważysz swój umysł wędrówki. Badania pokazują, że pamiętacie najlepiej czego nauczyłeże tuż przed i tuż po przerwie więc im więcej przerw, tym więcej się uczysz!

Zapoznaj się z napięcia z biorących testów

Czasami trema w czasie testu może zniszczyć czas pożewięcany nauce i przygotowanie. Więc, pozwól sobie wystarczająco dużo czasu, aby dostać się do klasy kilka minut wczeżeniej hurrying wywołuje napięcie psychiczne i awarii, można użyć kilka dodatkowych minut na przejrzenie co to jest operat szacunkowy gdańsknotatek po raz ostatni.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *