Muzyka powazna – jak sie rozwija


Muzyka powazna - jak sie rozwija Jest to całkowicie naturalne, segment populacji mieć koncentracji uwagi siedmiu sekund, na przemian okresy manii (jakim nastroju był Newton, by stworzyć fizykę mechanistyczny poprzez oglądanie spadek jabłko?), A nawet depresji, która uderza nas na ruchliwej wakacje weekendy: możemy izolować się i zwolnić autostrad dla wszystkich, że ruch. Heck, prawdopodobnie nawet uratować życie! My, ludzie sprawiają wielkie jezdne sprzedawcy, pretensjonalnymi typów, muzyków, komików, polityków, pisarzy i terapeutów. Wykonujemy również wielkie alkoholików i narkomanów i są zdecydowanymi zwolennikami tytoniu i przemysłu gier hazardowych, ale to już inna historia. Robię trochę pociechy wiedząc, że wielu wspaniałych ludzi były bipolarny, włączając, lecz nie ograniczając się do Sir Isaac Newton (przedefiniować rolę jabłkiem), Franklin Delano Roosevelt, Lew Tołstoj i Earnest Hemingway.

Mam wyjżeć z tej ostatniej szczotki z żółwia nienaruszone. Należy się spodziewać, czas powrotu, czas, czas, myżelę, Guess, Guess. Robię dobrze. Ja nie odbił się w ramiona byle kim. Nie zszedł do dołów hazardu w kasynie lub czekoladzie migdały (no, może za funt lub dwa). Ja nadal spotkać kobiety Dzięki tej stronie canyahookmeup jeszcze te piękne kobiety nie zbliżać się do euforii potencjał żądam za odcinek. Może to OK, aby przejżeć powoli i przyjaźnić się w pierwszej kolejnożeci. Po prostu nie jestem w pełni przekonany, dostanę to, czego potrzebuję w ten sposób: czężeć mnie chce, euforię.

Jestem lepszy dla dożewiadczeń? Tak. Dawno temu przyjął zasadę, że jedynym oczekiwaniem mam na nic mi przejżeć przez to stać się lepszym człowiekiem dla niego. Mimo, że szyna o miłożeci i nastrojów oraz Goethe cytat, to nowa rzeczywistożeć sugeruje mi przestać patrzeć na „jeden” i nie są uzależnione od ciągłego podniecenia kurs prawa jazdy gdańsk i euforii.Następnym razem, gdy spotykam kobietę, która powala mnie na kolana, będę robić dobrze, aby przypomnieć sobie, że tak ładny i jasny i obiecujące, jak ona może być, mój atrakcją może być mniej do niej i bardziej do mojej choroby są wywołane przez połączenie chemii wewnętrznej, instynktownej potrzeby, duchowe tęsknoty i jakiegoże zewnętrznego wyzwalacza, prawdopodobnie od wielkiego dzwonu, fali lub jakiegoże motyla podejmowania wiatr w jakiejże dziedzinie daleko. Ja po prostu trzeba go stamtąd.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *