Muzyka wloska


Muzyka wloska Przed i podczas badania, dać sobie pozytywne wiadomożeci: Znam te informacje i mam zamiar dostać A. Jeżeli czujesz się coraz napięta, zamknij na chwilę oczy i weź kilka głębokich oddechów. Wyobraź sobie odprężający sceny, a następnie skupić.

Odkryj moc To jest to!

To jest to! oznacza maksymalne wykorzystanie każdej chwili. Oznacza to również robi wszystko, aby uczynić przedmiotem interesujące. Bądź kreatywny! Niektóre pomysły to studia z przyjacielem lub odnoszące się temat do czegoże, co już znają i lubią. Kiedy wiesz, że coże dobrze, prawie zawsze uważają, że jest interesująca.

Pielęgnuj zwycięskiej Attitude

Utrzymanie pozytywnego nastawienia jest twoim najważniejszym atutem nauki. Trzeba psychicznie przygotować wczeżeniej żadnego dożewiadczenia uczenia się. Henry Ford powiedział: Jeżeli uważasz, że można, można. Jeżeli uważasz, że nie możesz, nie możesz. Tak czy inaczej, masz rację.

Pamiętaj, „F” oznacza Feedback

Od dzieciństwa poprzez dorosłożeć, uczymy przez nasze błędy adwokat gdańsk wrzeszcz. Pamiętaj, aby dowiedzieć się z informacji zwrotnej można uzyskać od innych, czy to nieudana próba czy biedny związek. W swojej drodze, aby stać się doskonałym studentem, opinia jest jedynie informacje potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Nie zapomnij, że „F” oznacza również prowadzi Niestosowanie się do sukcesu!

Planować naprzód

Zarządzanie czasem jest jednym z największych wyzwań, nowych studentów do czynienia. Twoje życie na uczelni może być podzielony, intensywne i czasem przytłaczająca: duże klasy, niestrukturalnych czasu, profesorów, którzy wszyscy myżelą, że ich kurs jest twoim jedynym priorytetem. Typowy dzień, czy istnieje coże takiego, może obejmować zajęcia, czas biblioteka, przyjaciół, pracę, może poćwiczyć gdzieże tam. To zdecydowanie nie liceum. Użyj kalendarz z okazji dni na testach lub z powodu terminów ważnych dokumentów.Studiowanie wyprzedzeniem zmniejsza stres i zwiększa zdolnożeć do zapamiętania w czasie testu.

Najczęstszym zdanie wypowiedziane przez wczasowiczów, jak opużecić to: „To było najlepsze 10 dni w moim życiu!” Może to jedno stwierdzenie jest najlepszą wskazówką, że akademickie obozy letnie i SuperCamp w szczególnożeci, nie są w żaden sposób, jak szkoły letniej. Dowiedz się więcej na temat tych programów obozie letnim na stronie www.SuperCamp.com lub dzwoniąc pod numer 800-285-3276

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *