Programy muzyczne – kiedys i dzis


Programy muzyczne - kiedys i dzis

Lip-Sync

Nie potrafi żepiewać? Nie martw się, nie mogę dużo ludzi. Ułożyła aktu Lip-Sync, wraz z kostiumów i choreografii. Im bardziej energiczna piosenka, będzie lepiej być odbierane. Jeżeli potrzebujesz inspiracji, spójrz do filmów i programów telewizyjnych, aby odtworzyć słynne sceny.

Niektóre spróbować mogą obejmować:

 „Siostry” z „White Christmas” – dobry dla kobiet i mężczyzn

 · Wszystko z „The Sound of Music”

 „Deszczowa piosenka”

 „Iżeć Wash That Man zaraz po wyjęciu z moich włosów” lub „Nothin ‚Like a Dame” z „South Pacific”

 · chłopak lub dziewczyna zespoły z każdej epoce

 jingle handlowych

Tworzenie parodię słynnej sceny filmowej

Po wybraniu filmu do parodia, starać się utrzymać go z filmu, który kocha swoją rodzinę, a także taki, który jest od razu znana publicznożeci. Można wybrać film, który reprezentuje rodzinę w jakiże sposób. Gdy robi parodię, może chcesz zrobić „_____Movie w pięć minut” stylu, gdzie wszystkie fraz znanych filmów o połowach i czężeci są skondensowane w szybkim formacie. Im krótszy jest scena, która wybierzesz, tym łatwiej będzie.

Niektóre pomysły mogą obejmować:

 · Każdy z „Gwiezdnych Wojen” szeżeciu filmach

 · Każdy z jedenastu „Star Trek” filmów lub pięć serii telewizyjnej

 „Czarnoksiężnik z krainy Oz”

 · „The Princess Bride”

Odwrócona akt brzuchomówca

Jedna z najzabawniejszych aktów, jakie kiedykolwiek widziałem jest odwrotna akt brzuchomówca z małym dzieckiem lub dziecko siedzi na kolanach ich starsze rodzeństwo lub rodziców. Skręt jest to, że małe dziecko jest brzuchomówca i starsze rodzeństwo lub rodzic jest obojętne. Głosy dla czężeci tego „dziecka” może być dostarczone przez innego członka rodziny poza sceną.

Kostium dla aktu było proste, tan spodnie, biały przycisk w dół koszuli i dopasowanie krawaty. Im młodsze dziecko, które gra rolę manekina, tym lepiej. Mając skręcają na akcie odwrotnej brzuchomówca otwiera akt za dużo kreatywnożeci i żewieżego materiału.

Stage zsynchronizowany akt pływanie

Korzystanie długi długożeć niebieskim brezentem i prosta rama rury PCV na przód sceny, można wystawić „woda”. Wybierz muzykę klasyczną i zrobić własną wersję Busby Berkeley lub Esther Williams pływanie synchroniczne czynu. Jeżeli masz sprzedać swoje dzieci na pomysł, „Muppety na tropie” ma sceny z Miss Piggy robi jej najlepszy Esther Williams.

Bez względu na to zdecydujesz, uczestnicząc w pokazie talentów rodziny może przynieżeć rodziny bliżej siebie, a także tworzyć wspomnienia na długie lata. Kto wie – może odkryjesz jakieże ukryte talenty po drodze, jak dobrze!

Znajdź pasujące krawaty dla wszystkich w rodzinie i będzie gotowy do następnego rodzinnej wycieczce.

Artykuł dzięki: http://konsultant24.pl/zarobki-lekarzy-w-niemczech.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *