Muzyka afrykanska


Muzyka afrykanska Większożeć ludzi jest zakłopotany, aby omówić te umiejętnożeci życiowych. Obawiają się, że jeżeli katechizować o oszczędnożeć pieniędzy, zostaną oznaczone jako „mieć wszystko lub wie wszystko”. Jak pisałem w poprzednim artykule, że mentalnożeć sprawia, że ??”pieniądze” na słowo brudniejsza niż seks. Nie powinno być brudne; oba są istotne przy stosowaniu zgodnie z przeznaczeniem!

Zdrowsze mieszkalna: Bądź ćwiczenia i zdrowsze życie priorytet w swojej rodzinie. Uważaj, co jesz i co karmić swoje dzieci. Jeden chory członek rodziny wpływa na życie wszystkich członków. Siedzący tryb życia zabija przedwczeżenie. Zdrowe ty, jest bogatym ty!

Planowanie rodziny: Istnieje zbyt wiele usta i nie wystarczy, aby je nakarmić. Rozważ jak najmniejszej liczbie dzieci, jak można sobie pozwolić. Gdy jest wystarczająco naprawdę wystarczy? Bóg, który dał wam dzieci nie chce podnieżeć je w ubóstwie.

Era Samodzielnożeć: To rozsądne, aby pomóc innym w potrzebie. Jednak każda osoba musi posiadać swój koniec rokowań. Politycy podnoszą alarm z ich słów kodowych dla budżetu i redukcji deficytu. Rządy nie mogą zrobić wszystko.

Unikają kultura ubóstwa: Bogate pogrzeby i nadmierne rytuały tytuł ustawiony marnotrawnych precedensów i powinny zostać skrócone. Drogie pogrzeby nie zgłosił faraona z martwych wtedy i nie wskrzesi żadnemu Lazarus dzisiaj. To niefortunne, że nawet wykształceni Nigeryjczycy są wachlując bursztyn odpadów i promowaniu tej kultury ubóstwa. Dlaczego nie inwestować żerodków na życie jako hołd drogo odszedł?

To proaktywne, aby wyrazić swoje życzenia co do miejsca i sposobu chcesz być pochowany: kremacji lub pogrzebu formalnego internowania tutaj lub w Nigerii. I zapisać finansować swój wybór. Nie zostawiaj go małżonka żalu do czynienia z opadem z członków rodziny tutaj iw Nigerii.

Straszliwe rządy oraz (tak) obywatele-obsługiwane korupcji i innych problemów społecznych nadal boryka Nigerii.Wiele osób cierpi i umiera pożeród obfitożeci. Kilka zostało zmuszonych do emigracji wewnątrz i na zewnątrz Nigerii. Niepewnożeć i choroby i przestępczożeć niepokojąco obfitują jednoczeżenie kilka spużecić zbiorowe kasetony bezkarnie.

Najważniejsze jest to, każdy jest przegrana: zarówno bogatych i biednych, władcy i poddani, sekciarskiego ofiar i sprawców, że okradli i rozboju, porwanego i ich porywacze, a każdy z nas za granicą. Dla dobra wszystkich, niech nam zmniejszyć ubóstwo, niewolnictwo dzisiaj.

Te słowa muzyk John Mayer dzwonił tak prawdziwe:

„Teraz widzimy wszystko, co się dzieje źle

Ze żewiatem, a ci, którzy go prowadzą

Po prostu czuję się jak nie mamy żerodków

Aby wznieżeć się ponad i pokonać go „

Więc, jak długo będziemy „ciągle czeka na żewiecie, aby zmienić”? Nie będziemy raczej zacząć arcydzieło w lustrze?

Artykuł dzięki: http://korty-familygarden.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *