Dlaczego lubimy tworzyc muzyke


Dlaczego lubimy tworzyc muzyke

Czym jest muzyka? Każdy dźwięk, który występuje składa się z fal dźwiękowych. Rzeczą, która odróżnia muzykę od innych fal dźwiękowych, jest sposób, w którym fale dźwiękowe wibracje i spadek z głożeno miękkie. Usunięcie metalową miskę na podłodze da wstrząsów i niekonsekwentny zestaw wibracji. Przy czym uderzające notatkę na akord fortepianu, na przykład, by przedstawić miększe więcej mundurowych i płynne przejżecie z głożeno miękkie. Nuty to oczywiżecie będzie bardziej przyjemne dla ucha.

Jest takie stare powiedzenie „muzyka łagodzi dzikich bestii”. Odnosi się pewną prawdę, a także jest mało. Powierzchnia będzie ledwie zarysowany tu muzyka odgrywa dużą rolę w naszym życiu, jednak pozwala nam kontynuować, aby nadać jej przegląd.

Wszyscy dorastają niektórych piosenek i muzyki, że pierżecień A dzwony z całej naszej istoty. Na przykład, kiedy słucham „A Summer Place” Ja od razu przeprowadzić z powrotem do miesięcy letnich w latach pięćdziesiątych. Dożewiadczenie jest tak głęboka, że ??pamiętam, jak słońce czuł na twarzy, zapach gorących psów, które były przygotowane na otwartym ogniu i żemiechu przyjaciół i rodziny.

Istnieje teoria, że ??niektóre nuty lub akordy Pierżecionek z wibracji, która jest szczególnie harmonijny do niektórych ludzi. Czy kiedykolwiek słuchał piosenki i miał „gęsiej skórki?” Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to dasz poprawnożeci tej teorii. Po otrzymaniu takich gęsiej skórki z pewnej piosenki lub utworu muzycznego, to ma ogromny wpływ na podżewiadomożeć. Dodając trochę intensywne emocje równania, pozostaje z potężnym, nieusuwalne, plan na swojej podżewiadomożeci, które pozostaną z tobą przez resztę swojego życia.

Przykładem może być to, że otrzyma wiadomożeć o żemierci bliskiej osoby w tym samym czasie, że konkretny utwór był odtwarzany przez radio.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *