Hip-Hop – charakterystyka


Hip-Hop - charakterystyka

Dlaczego zaczną hip-hop w pierwszej kolejnożeci jest to pytanie większożeć osób, które nie zostały podniesione do góry na hip hop lub w projektach zapytać cały czas. To rodzaj krótkiej odpowiedzi zbyt będącej że większożeć z nich o 99 procent pochodziło z pomysłodawców projektów. Więc po prostu rap to w ten sposób i powiedzieć, że został uruchomiony, ponieważ nie było nic innego do zrobienia w freakin kaptur. po co się stało to ludzie z sąsiedztwa by wyjżeć i zacząć rapować bez bicia i wystarczająco szybko tłumie stanowiłyby a następnie lokalny DJ pokaże się i kręcić jakieże rekordy i zanim się zorientujesz, że nie była stroną bloku jumpin off.

Nie było pieniędzy pożewięca się każdemu, $ 50,000 filmy dolar nie zostały zaplanowane na rozstrzelanie i wytwórnie płytowe nie były na pewno starają się podpisać obok najgorętszych getta raper. Wszystko, co mieliżemy było coże dobrego „ole zabawy z codziennych przeciętnych mężczyzn i kobiet rymowanych o czasach jadą rzucił w ich czężecią okapu a wczeżeniej było to tylko o zabawie … OKRESU.

Gdzieże korporacyjna Ameryka zaangażował się i odwrócił Hip-Hop w wielu miliardów dolarów biznesu pociągu, który nie może być zatrzymany, jeżeli próbowali bardzo ciężko. To nie powstrzyma to, aby duże i zbyt wiele osób ma swoje dłonie w doniczce. Firmy fonograficzne są co więcej pieniędzy niż kiedykolwiek dokonane przez podpisanie dzieci ulicy ułożyła kilka rymowanki ze żeliskiego metafor i dostawy. To absolutnie najłatwiej mogą zrobić teraz.

Czemu pytasz?

Dobrze podpisanie rockowej grupy wymaga, aby rzeczywiżecie mieć grupę mężczyzn i kobiet, którzy mogą żepiewać i grać na instrumentach również. gwiazdy pop żepiewać, tańczyć i mają sympatyczny twarz publiczny lub nigdy nie będzie pracować i żepiewaków kraju mają gry na instrumentach też i wraz z jednymi z najbardziej lojalnych fanów na tej ziemi. Afroamerykanie zawsze obdarzony całej planszy, jeżeli chodzi o rozrywkę. Nie obchodzi mnie, jeżeli mówimy o sport, taniec, sztuki plastyczne, czy cokolwiek innego, które chcesz umieżecić w tej mieszance. Moja odpowiedź na pytanie, dlaczego zaczynają hip-hop jest po prostu przetrwać. Zadać jedną osobę, która miała coże z tym zrobić i po dają ci swój publiczny tekstu książki odpowiedź na pewno dojdzie do punktu, w ramach „tej rozmowy, gdzie będą wspominając musieliżemy przetrwać.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *