Muzyka a podrozowanie


Muzyka a podrozowanie Carvalho, międzynarodowo znana jako trener fitness kilku Victoria Secret supermodelek i działa klasę fitness w Nowym Jorku, który został uznany najlepszym klasy siłownia kilka lat w Nowym Jorku pod rząd podjął współpracę z beachbody aby zwolnić jego znaku towarowego treningu na DVD, trening który jest przeznaczony do dostarczania brazylijski tyłek naturalny, zdrowy sposób.

Brazylijski kruponu trening to trening 90 dni, który skierowany jest nie tylko „bum-bum”, jak to się nazywa w Brazylii, ale całe ciało. Leandro sukces oparty jest na jego anatomicznej zrozumienia, jakie czynniki są do gry w dostarczaniu piękny tył; Jego trening skupia się nie tylko na typowych miężenie tyłek, ale na ich „głowy”, czężeci, które atakują miężenie do szkieletu. Głowice te są odpowiedzialne za utrzymanie miężeni w miejscu, a poprzez ukierunkowanie ich ze swoimi technikami „trójkąt” był w stanie dostarczyć wyniki tego rodzaju, które zostały zaobserwowane na wybiegach supermodelka.

Brazylia treningi Butt Siłowniki są regulowane do muzyki brazylijskiej i obejmować szereg różnych ćwiczeń, od klasycznego baletu do afro-brazylijskiej capoeiry i Axe tanecznych ruchów. Leandro wykazały, że tajemnica jest nie koncentrować się wyłącznie na takich ćwiczeniach jak squat lub lonży, ale mieszać tych z wielu innych ćwiczeń, które tancerze typowego wykorzystania, tak aby dostarczyć dziarski tyłek z budowania miężeni w udach i biodrach , Znowu, jego wyniki i klientela mówią same za siebie.

Jeżeli pragniesz, aby zmienić kształt tyłek i rozważa kilka opcji, to zawdzięczam to do siebie, aby sprawdzić Leandro Carvalho Brazil kruponu treningu. Zagrożenia i impermanency procedur chirurgicznych, w połączeniu z wygórowane koszty sprawiają, że zdrowy trening tonów całe ciało, podnosi poziom energii, dostarcza supermodelka stylem butt-wszystko to w sposób naturalny, zdrowy-prawdziwie atrakcyjną opcją.

Phil Tucker jest przegląd specjalistyczny produkt do Get Moving Katalog. Jeżeli jesteże zainteresowany dowiedzieć się więcej o Brazylii kruponu następnie sprawdzić więcej opinii na brazylijskiej stronie głównej Butt Lift.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *