Muzyka powazna – wzloty i upadki


Muzyka powazna - wzloty i upadki

Nie mogę spać? Niemożnożeć zasnąć mogą być bardzo wyniszczające, jeżeli nie zostały uwzględnione. Brakuje dobrze przespanej nocy raz lub dwa razy na ogół nie jest to problem, zwłaszcza jeżeli z powodu podróży, późne noce, a nie dziecko żepiące etc. Ale gdy pojawi się w strukturze go nie żepi to zupełnie inna historia.

Istnieje wiele różnych typów bezsennożeć, są ogólnie podzielone na trzy rodzaje: przejżeciowa – co może trwać od kilku dni do kilku tygodni, ostre – co jest charakterystyczne trzy do szeżeciu tygodni i przewlekłe – które mogą trwać przez wiele lat.

Gdy staje się chroniczny problem może mieć wpływ na inne dziedziny zdrowia. Jesteże zmęczona, miężenie zaczynają się kurczyć coraz następną rzeczą, wiesz, szyi lub pleców napinać i to jest bolesne, aby przesunąć głowę lewej do prawej. może to być również przyczyną podwójne widzenie, zmęczenia umysłowego i w niektórych przypadkach mdłożeci. Tym bardziej nie można spać bardziej niespokojny stać i mniej snu.

Co powoduje bezsennożeć zostało dobrze zbadane. Może to być spowodowane niektórych leków i schorzeń, zioła, kofeiny, uraz, stres, zmiany hormonów, lęku, depresji lub nawet zespołem niespokojnych nóg. Ale jeżeli masz problem snu dopiero się rozpoczął to jest bardziej prawdopodobne, ze względu na zmiany w swoim zwyczaju snu, takie jak: zamorskich podróży, zbyt dużo używek (takich jak alkohol lub kofeinę), hałas, ból w jakiejże czężeci ciała lub telewizji / praca z komputerem do późna w nocy.

Ile jest mało snu? Badania wskazują, że niczego od 7 do 8 godzin w nocy jest mało. Jest to ogólna zasada, ale może być jednym z tych ludzi, którzy po prostu nie potrzebuje 8 godzin.

Kilka wskazówek, które pomogą poprawić swój wzorzec snu:

1. Nie zatrzymuj się późno oglądania telewizji lub pracy na komputerze.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *